Gå till innehåll

Kontakt

Butik & Kafé

036-33 00 510
Öppettider
Måndag-fredag: 10.00 – 18.00
Lördag: 10.00-15.00
Söndag samt röda dagar: Stängt
Avvikelser kan förekomma trettondagsafton, påskafton, valborgsmässoafton, midsommarafton, julafton och nyårsafton.

Kontor

Växel 036-33 00 500
Öppettider 07.30-16.30
Växel lunchstängd 12.30-13.15

Kontaktuppgifter till ansvariga

Gårdsbutiken

Birgitta,  036-33 00 512, e-postadress birgitta@rudenstam.se

Kafé

Gunilla, direktnr 036-3300513, e-postadress gunilla@rudenstam.se

Fruktservice

info@rudenstam.se

Kristine direktnr 036-33 00 506, e-postadress kristine@rudenstam.se

Drycker

Matilda, direktnr 036-33 00 505, e-postadress matilda@rudenstam.se
Jonas, direktnr 036-33 00 501, e-postadress jonas@rudenstam.se

Odling

David direktnr 036-33 00 502, e-postadress david@rudenstam.se
Sören, direktnr 036-33 00 504, e-postadress soren@rudenstam.se

Ekonomifrågor

Matilda, direktnr 036-33 00 505, e-postadress matilda@rudenstam.se

Tyvärr, den här webbplatsen använder funktioner som din webbläsare inte stöder.

Uppgradera till en nyare version av Firefox, Chrome, Safari, eller Edge så kan du besöka webbplatsen.